Váš názor na Tama rockstar

Hany
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 221
Registrován: 12 lis 2005 20:14
Bydliště: Příbram

Příspěvek od Hany »

já jsem po ní taky koukal,myslim,že proti stage custom nikdo nemůže nic mít

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

milhausi zahraj si na ně, já říkám, že basixy hrajou minimálně srovnatelně jako stage custom.
Ještě stále mám na Yamahu názor, že hrajou až řady Oak, Birch, Beech, Maple Custom a pak Recordingy a jiný drahý.. všechno co je pod tím, je prostě zbytečný placení za značku.
Za 16 seženeš sonory 2005 jetý..... za 16 budeš mít nový Basix a ještě k tomu jednu šibenici, a HW není zas tak zlej.

Milhauz
Pokročilý
Příspěvky: 74
Registrován: 06 bře 2006 13:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhauz »

Když já se u těch Basixů nebojim zvuku,věřím, že je ok, ale ten HW a celkový provedení - já fakt nevim. Je to čína a co já vim tak čína je risk. Někdy je to supr a někdy zas opak - kus od kusu se liší...A HW Yamaha je docela vyhlášenej, ne?

Hany
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 221
Registrován: 12 lis 2005 20:14
Bydliště: Příbram

Příspěvek od Hany »

ten nejvyhlášenější,já si myslim,že těma stegema nemůžeš nic zkazit je to fakt slušnej nástroj,v mym okolí jich je hodně a samý kladný ohlasy

Šeďa
Diskutér Sféry
Příspěvky: 132
Registrován: 05 lis 2005 13:48
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šeďa »

Pearly sem měl z Taiwanu a Yamahy mám z Malaisie (no, i když vlastně ze Slovenska, že Bubnoši!? :))
A znovu opakuju, že s lepším HW než od Yamahy sem zatím neměl tu čest a právě proto sem si je pořídil.

Hany
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 221
Registrován: 12 lis 2005 20:14
Bydliště: Příbram

Příspěvek od Hany »

2 šéďa:tak u tebe skončily ty bubnosovi škobky :)

mikestanda
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 241
Registrován: 06 črc 2005 14:48
Bydliště: Litoměřice, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikestanda »

Ja bych sel do tech Yamah. Jednoznacne. V hudebce mame Basixy custom a ty jsou jako prevozni na akce a tak. Pak tam mame !Yamahy DP series! a ty oproti tem Basixum hrajou.

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

ja by som siel do tych stage custom urcite. hw na yamahe je fakt kurvadobry. nastavovanie tomov je skratka paráda. spracovanie a kvalita bubnov na urovni sonor 200x, len ten HW je orcite lepsi...

Milhauz
Pokročilý
Příspěvky: 74
Registrován: 06 bře 2006 13:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhauz »

Supr, díky za názory, zejtra se na ně jedu mrknout. Kurva už se těšim! :D

mikestanda
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 241
Registrován: 06 črc 2005 14:48
Bydliště: Litoměřice, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikestanda »

Yamaha urcite! Neprohloupis, kdyz si je koupis.

Boom, boom to byl rap :D

Milhauz
Pokročilý
Příspěvky: 74
Registrován: 06 bře 2006 13:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhauz »

A mam je! :D Tři dny a už to jsou moji miláčkové!! :) Ještě plíšky...

mikestanda
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 241
Registrován: 06 črc 2005 14:48
Bydliště: Litoměřice, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikestanda »

Co sis teda koupil?

Milhauz
Pokročilý
Příspěvky: 74
Registrován: 06 bře 2006 13:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhauz »

Ty Yamahy. Ještě jednou díky všem za rady :P Dost mi to pomohlo.

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

Jestli někdo chcete Tamy rockstar tak jsou moje k mání, viz "Prodávám"

mikestanda
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 241
Registrován: 06 črc 2005 14:48
Bydliště: Litoměřice, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikestanda »

Tema Yamahama sis polepsil :D Tak at hrajou :D

LU-BOSCH
Diskutér Sféry
Příspěvky: 139
Registrován: 09 dub 2006 17:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LU-BOSCH »

JOJO ,ale TAMY jsou TAMY...... :mrgreen:

Uživatelský avatar
miross
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 204
Registrován: 30 čer 2006 12:54

Re: Váš názor na Tama rockstar

Příspěvek od miross »

Před pár lety bych nikdy neřekl, že bych se mohl zajímat o tento model. Hledal jsem sadu ke které jsem chtěl přidat druhý BD, nebude scházet kvalitní HW a zpracování, našel jsem nádhernou sadu Rockstárů už se Star Cast uchycením a klasickými rozměry BD22x16, TT 13x11, 12x10, FT 16x16. Zbývalo najít podobnou sadu, ale s 10" TT a stejným BD, objevil jsem za pakatel set s mými požadavky - nechal jsem si jej dovézt kurýrem za tři kila a po rozbalení jsem s hrůzou zjistil, že stav byl mnohem horší než na fotce , navíc s BD o hloubce 18" i přes předchozí ujištění majitele, že se jedná o šestnáctkovou hloubku. No trochu mi to zkomplikovalo původní záměr. Nezbývalo než BD a 10TT kompletně rozdělat, sundat již nedržící folii, všechny mušle přebrousit a znovu rozleštit, vše kovové bylo totálně zkorodované - naštěstí mám bohaté zásoby takže jsem velkou část nahradil za zánovní díly. BD a TT jsem se rozhodl odeslat panu Vágnerovi do firmy Hallvad, kde mi snížili hloubku BD a natáhli nový wrap - musím uznat, že velmi špičkově a za super cenu. Takto upravené části stačilo pouze znovu osadit upravenými díly, původní Accu Tune ráfky u BD byly dost poničené, nahradil jsem je ráfky z Pearl Export, držáky Star Cast prošly komaxitem spolu s ráfky Exportů. Jediné co jsem dokupoval byly háky k BD ráfku od DC drums za 70,-/ks.
Co se týče zvuku: rezonanční blány na přechodech byly celkem ok, vyměnil jsem pouze hrací za Remo Emperor a v kombinaci s Diplomat to hraje vskutku velmi solidně, BD neřeším používám trigger :twisted:
Shrnutí: myslím si že lidi jsou celkem jelita konkrétně bubeníci, samozřejmě né všichni, po netu jsou Rockstary přinejmenším srovnávány k Amátkám a to že to je zadarmo drahý. Pokud je stále používají špičkoví bubeníci a to dokonce i v propagačních klipech, tak se ptám po čem se to pořád někteří pídí? Na to naše bum čvacht by nám měly stačit právě Amátky (s nadsázkou).
... a to je výsledek.
... a to je výsledek.

Odpovědět

Zpět na „Tama“